Amazon Affiliate için En İyi 12 WordPress Eklentisi

22 Haziran 2021 | E-Ticaret, Para Kazanma, woocommerce, Wordpress

Amazon Affilate için En İyi 12 WordPress Eklentisi

Affiliate Marketing, internet Pazarlamasının temel bileşenlerinden biri haline geldi. Dünya çapındaki çevrimiçi pazarlamacılar arasında yaygın bir popülerlik kazanmıştır. Amazon affiliate ise bu pazarlamacılar içerisinde en yaygın olanı.

Bağlı Kuruluş (affiliate marketing) olarak parçası olabileceğiniz ve Bağlı Kuruluş olarak çalışarak önemli komisyonlar kazanma eğiliminde olabileceğiniz binlerce Ortaklık Programı ve Bağlı Kuruluş Ağı vardır.

Affiliate Marketing‘in kapsamı sınırsızdır ve uygun şekilde kullanılırsa başarılı bir çevrimiçi girişimci olabilirsiniz.

Bu bağlamda, Affiliate Market satış ortağı olarak çabalarınızı kolaylaştırmada Affiliates için WordPress Eklentileri önemli bir rol oynar .

Aşağıda, Amazon ürünlerini tanıtıyorsanız Satış Ortağı Pazarlama Çabalarınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilecek İştirakler için En İyi 12 Amazon WordPress Eklentisini sunuyoruz.

Bir Satış Ortağı olarak WordPress web siteniz aracılığıyla Amazon ürünlerini tanıtırken birçok pratik sorunla karşılaşırsınız .

Bu, sizin açınızdan çok fazla ekstra çabaya neden olur, ayrıca çok fazla zaman ayırmanız gerekir.

Zaman alan bir süreç olan Amazon ürünlerine yönelik Satış Ortağı Bağlantılarını manuel olarak seçmeniz gerekir.

Daha sonra, Amazon ürünlerini çeşitli kategorilerde tanıtıyorsanız, bu tür ürünlerin uygun Satış Ortağı Bağlantılarını seçmek için de büyük bir çaba gerektirir.

Ürünlerinizi Amazon’da tanıtıyor olsanız bile, bu ürünleri pazarlamak için manuel çaba sarf etmeniz gerekir.

Satış Ortakları için Amazon Affiliate WordPress Eklentilerini kullandığınızda tüm bu manuel çabalardan kurtulabilirsiniz.

Böylece zamandan tasarruf edebilir, Satış Ortakları için WordPress Amazon Eklentileri kullanarak Satış Ortağı Pazarlama gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Bu nedenle, Bağlı Kuruluşlar için En İyi 12 Amazon WordPress Eklentisinin aşağıda gösterilen sunumunu inceleyebilirsiniz ve kesinlikle gereksinimlerinizi karşılayabilecek Bağlı Kuruluşlar için uygun bir Amazon WordPress Eklentisi bulacaksınız.

Bu Amazon Eklentilerinin çoğu ücretsizdir ve bazılarının satın alınması gerekir.

Affiliate Marketing için 12 Amazon WordPress Eklentisi

1. EasyAzon

EasyAzon, en popüler Amazon Affiliate WordPress Eklentilerinden biri olma statüsüne sahiptir.

EasyAzon, WordPress Admin Dashboard’unuzla anında düzgün Amazon satış ortağı bağlantıları oluşturmak için sahip olabileceğiniz en iyi araçlardan biridir . WordPress sitenizde kolayca ayarlanabilir. EasyAzon’u Amazon Ortaklık Programına sahip herhangi bir yerden kullanmaya başlayabilirsiniz.

EasyAzon 3 eklentisi, Amazon Satış Ortağı olarak zamandan tasarruf etmenize ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. EasyAzon’u kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde yüksek dönüşüm sağlayan Amazon Ortaklık Bağlantıları oluşturursunuz.

Eklenti, bağlı kuruluş bağlantılarınızı yerelleştirmenize ve böylece uluslararası trafiği tam olarak kullanmanıza olanak tanır.

Yerleşik bir Otomatik Bağlantı Yerelleştiricisine sahiptir. Daha fazla kullanıcının dikkatini çekmek ve bununla ilgili dönüşüm sağlamak için ürün açılır özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

EasyAzon, kodlama veya teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Bağlı Kuruluş Bağlantıları üzerinde tam kontrol sağlar. Amazon Satış Ortağı Bağlantıları oluşturmak, WordPress Panonuzdan EasyAzon Eklentisini kullanarak birkaç saniye sürer.

EasyAzon ile Amazon.com web sitesine gidip manuel olarak bağlantılar oluşturmanız gerekmez. Amazon.com’da satışa sunulan herhangi bir ürüne doğrudan metin bağlı kuruluş bağlantıları oluşturabilirsiniz.

EasyAzon Amazon WordPress Eklentileri

2. Amazon Affiliate WordPress Eklentisi (AAWP)

Amazon Affiliate WordPress Plugin (AAWP), Amazon.com pazarındaki bağlı kuruluş kazançlarınızı ve dönüşümlerinizi artırmak için harikalar yaratabilecek en popüler premium eklentilerden biridir.

Ürün incelemeleri, reklamları ve hatta basit metin bağlantıları olsun AAWP ile Amazon ürünlerinin web sitenizdeki sunumunu kolayca özelleştirebilirsiniz.

AAWP son derece esnektir ve etkileyici bir dizi özellik ve yeteneklerle birlikte gelir.

AAWP, sitenizde Amazon ürünlerinin reklamını yaparak komisyon kazanmanızı sağlar. Ürün fiyatlarını ve indirimlerini otomatik olarak günceller.

Amazon izleme kimliği ile birlikte otomatik satış ortağı bağlantılarının oluşturulmasını sunar. Eklenti, listelenen ürünlerin sayısını (ilk beş, en iyi on gibi) belirlemenizi sağlar.

Amazon ürünlerini kısa kodlar aracılığıyla sayfanıza ekleyebilirsiniz. Amazon makale numarasına bile sahip olabilirsiniz (ISBN / ASIN).

Bağlı kuruluş listelerinizin (site genelinde) ve hatta kısa kodlarla bireysel olarak işlevselliğini özelleştirmenize olanak tanır. Ürün karşılaştırma tabloları bile oluşturabilirsiniz. Ürün başlığı, açıklaması, fiyatı ve harekete geçirici mesaj düğmeleri yerleştirilebilir.

Ürün teşhirleriniz için farklı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Amazon’un fiyat görüntüleme yönergelerine ilişkin hüküm ve koşullarına uygundur.

ABD, Almanya, Fransa, İspanya, Hindistan, Brezilya, Kanada, İngiltere, Japonya ve İtalya gibi birden fazla Amazon Ortak Ağı desteği vardır.

Amazon Affiliate WordPress Plugin

Amazon Affiliate WordPress Plugin

3. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates, en popüler WordPress Affiliate Plugin’lerinden biridir. Bağlı kuruluş pazarlamasıyla binlerce aktif kullanıcı tarafından güvenilmektedir.

Blogcular için WordPress web sitelerinden para kazanmak için bir araçtır.

ThirstyAffiliates, yazılarınıza bağlı kuruluş bağlantıları eklemenizi ve yönetmenizi kolaylaştıran bir WordPress bağlı kuruluş bağlantı yönetimi eklentisi olarak gelir.

Bu Amazon WordPress Eklentisi, çirkin görünen bağlı kuruluş bağlantılarını daha güzel olanlarla değiştirmenize ve sitenizden para kazanmak için araçları kullanmanıza olanak tanır.

ThirstyAffiliates, tonlarca harika özellikle birlikte gelir.

Sitenize yalnızca bağlı kuruluş bağlantıları ekleyemezsiniz, aynı zamanda bağlantı URL’lerini devam ettirebilir ve özelleştirebilir, birden çok yönlendirme türü ekleyebilir, bağlantı URL’lerinde kategori sümüklü böcekleri gösterebilir, WordPress araçlarıyla tam içe ve dışa aktarma desteği elde edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Anahtar kelimeleri otomatik olarak bağlayabilirsiniz. Yani, anahtar kelimeleri sağlamanız yeterlidir ve bağlı kuruluş bağlantınız otomatik olarak bağlanır. Amazon hizmet şartlarına tam uyum sağlamak için bağlantıların perdesini kaldırmanıza olanak tanır.

ThirstyAffiliates, tüm bağlı kuruluş bağlantılarınızın her zaman güncel olması için “proaktif bağlantı düzeltici” sunar. Otomatik 404 Denetleyicisi ile proaktif bağlantı denetimi sağlar. Ayrıca 3. taraf API’lerden içe aktarmayı da destekler.

ThirstyAffiliates ayrıca CSV İçe / Dışa Aktarmaya da izin verir. Artı, faydalı istatistiklerle dolu grafikler ve tablolar elde edersiniz. Ayrıca Google Analytics ile entegre edilmiştir.

ThirstyAffiliates Amazon WordPress Eklentileri

4. AmaLinks Pro

AmaLinks Pro Eklentisi, WordPress siteniz aracılığıyla Amazon ile para kazanmanızı kolaylaştırır.

AmaLinks Pro, bir Amazon WordPress Eklentisi ile şimdiye kadar istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Amazon Affiliate bağlantılarını kolaylıkla eklemenizi sağlar.

Web sitenize metin bağlantıları, resim bağlantıları, harekete geçirici mesaj düğmeleri ekleyebilir ve ayrıca ürün vitrinleri ekleyebilirsiniz. Çalışması kolaydır.

Yayın Düzenleyicideki AmaLinks Pro Düğmesine basın ve ürün adı veya ASIN ile arama yapın. İçeriğinize Amazon satış ortağı metin bağlantıları oluşturmanızı, önizlemenizi, düzenlemenizi ve eklemenizi kolaylaştırır (sadece birkaç tıklama). Amazon Ürün listesinden mevcut herhangi bir görsel boyutunu seçip yazılarınıza ve sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

AmaLinks Pro,% 100 Amazon Associates Uyumludur. Dahası, AmaLinks Pro çok yönlü bir Amazon WordPress Eklentisidir.

Amazon Uyumlu ‘Amazon’da Satın Al’ düğmeleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi özel CTA düğmelerinizi de tasarlayabilirsiniz.

Vitrin Kutunuzu, kullanımı süper kolay bir düzenleyiciyle ürün bilgileri, resimler ve bağlantılarla tasarlamanıza olanak tanır. Amazon satış ortağı bağlantılarını WordPress sitenize% 100 güvenle yerleştirmenizi sağlar. Veriler Amazon API’den alınır.

Karşılaştırma Tabloları ve Bağlantı Denetleyicisi gibi daha birçok özellik şu anda geliştirme aşamasındadır. Bu yüzden AmaLinks Pro, blogunuzdan Amazon Associates ile para kazanmanız için size en iyi fırsatı sunuyor.

AmaLinks Pro, bağlı kuruluş ürünlerini Amazon’da bağlamak için her şeyi yapar. Okuyucularınızın dikkatini çekmenize ve ardından metin bağlantılarınız aracılığıyla Amazon’u tıklamanıza olanak tanır.

AmaLinks çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar:

  • Temel – 37 $ (5 Site Lisansı, Yıllık)
  • Premium $ 97 (Sınırsız Site Lisansı, Yıllık)
  • Platinum 297 $ (Sınırsız Site Lisansı, Ömür Boyu)

Bu nedenle, AmaLinks Pro Eklentisi, Amazon Satış Ortağı Kazançlarınızı artırmak için en iyi seçenek olabilir.

AmaLinks Pro WordPress Amazon Eklentisi

5. WooCommerce Amazon Ortakları

WooCommerce Amazon Affiliates – WordPress Eklentisi, en iyi Amazon Eklentilerinden biridir.

Bu Eklentiyi kullanarak, WooCommerce WordPress Mağazanızı bir kâr çalkalama üreticisine dönüştürebilirsiniz.

Eklenti, Amazon ürünlerini Woocommerce WordPress web sitenizde tanıtmanıza ve böylelikle yakışıklı bir Ortaklık Komisyonu kazanma konusunda harika bir fırsat elde etmenize olanak tanır.

En iyi şey, herhangi bir Woocommerce veya WordPress Temasıyla çalışmasıdır .

Dünya çapındaki herhangi bir Amazon Konumundan seçim yapabilirsiniz. Kullanıcılar, bulundukları yere bağlı olarak en yakın Amazon mağazasına yönlendirilir.

Tüm Amazon Ürünleriniz için kapsamlı bir Sayfa İçi Optimizasyon özelliğine ve birçok harika özelliğe sahip oluyorsunuz.

WooCommerce Amazon WordPress Eklentileri

6. Amazon Simple Affiliate

ASA 2 veya Amazon Simple Affiliate, WordPress için harika bir Amazon Affiliate Eklentisidir. Önde gelen Amazon Eklentilerinden biri olma statüsüne sahiptir.

ASA 2, Amazon ürünlerinin basit ve hızlı entegrasyonuna izin verir. Güçlüdür ve yine de Amazon Eklentisi kullanımı kolaydır.

Bu Amazon Eklentisi ile Amazon ürünlerini sayfalarınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. Sitenizde gerçekleşen her satıştan para kazanabilmeniz için Amazon Ürün Reklamcılığı API’sini kullanır.

ASA 2, kullanıma hazır çeşitli güzel şablonlara sahiptir. Ayrıca, bu şablonlar her ASA 2 güncellemesinde güncel tutulur. Herhangi bir programlama bilgisi olmayanlar bile gömülü ürünlerin görünümünü özelleştirebilir.

Ürün Seçici (ürün seçici) ile doğru Amazon ürünlerini doğrudan WordPress yazı düzenleyicinizde kolayca bulabilirsiniz. Hatta sizin için doğru kısa kodu oluşturur.

ASA 2, ürünleri WordPress’te kalıcı olarak saklayabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz Ürün Deposu sunar. Yani Amazon API’ye gereksiz isteklerde bulunmanıza gerek yok.

Artı, ASA 2, yer tutucunun içeriğiyle dinamik olarak etkileşim kurmanıza izin veren dinamik şablonlara sahiptir. ASA 2, bir ziyaretçinin kökenini bile tanıyabilir ve ürünü, menşe ülkesinin Amazon mağazasından yükler. Yani hiçbir satışı kaybetmeyeceksiniz!

ASA 2, 59 $ ‘dan başlayan ve sadece 249 $’ dan maksimum olan uygun fiyatlandırma planlarında mevcuttur.

Amazon Simple Affiliate Eklentileri

7. Amazon eStore Satış Ortakları Eklentisi

Amazon eStore Affiliates Plugin, Satış Ortakları için kullanımı en kolay ve güçlü Amazon WordPress Eklentisi olarak gelir. Aslında, en iyi Amazon WordPress Eklentisi olarak derecelendirilmiştir.

Özelliklerle yüklüdür ve tüm Amazon konumlarına sahiptir.

Amazon eStore Affiliates Plugin, SEO için hazırdır ve bir Facebook mağazası da içerir.

Amazon eStore Affiliates Plugin’i kullanarak, WordPress sitenizde Amazon Ürünlerinin reklamını yapma ve uygun satın almalarla güzel komisyonlar kazanma fırsatı elde edersiniz.

Eklenti ayrıca 90 günlük çerez özelliği ile birlikte gelir.

Amazon eStore Satış Ortakları Eklentisi

8. Amazon Bağlantısı

Amazon Bağlantısı, Ortaklar için çok popüler ve önde gelen bir WordPress Amazon Eklentisidir. Bu Amazon Link Eklentisi, WordPress web sitesi gönderilerinize ve sayfalarına hızlı bir şekilde Amazon Ürünlerine bağlantılar eklemenizi sağlar.

WordPress web sitenizde sergilemek istediğiniz Amazon ürün bağlantıları, metin bağlantıları, küçük resimler, karmaşık şablonlar, tam boyutlu görüntüler şeklinde olabilir veya tam kapsamlı Amazon Flash widget’ları olabilir.

Ürün bağlantıları ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, İtalya, Fransa, Almanya, İspanya, Çin veya Hindistan dahil olmak üzere herhangi bir Amazon etki alanından alınabilir.

Ürün bağlantıları, Amazon bağlı kuruluş kimliğini içerir, bu nedenle bağlantıları kullanarak satın alınan ürünlerden komisyon toplamak mümkündür. Bağlı kuruluşların gönderilerde ve sayfalarda ürün bağlantılarının kolayca oluşturulmasını sağlayan bir arama aracına sahiptir.

Eklenti, ürün bağlantıları oluşturmak için kısa kodlar kullanmanıza izin verir. Okuyucunun uyruğuna göre ürün bağlantılarının yerelleştirilmesini destekler. Amazon Ürün Ayrıntıları, Web Sayfalarının hızlı bir şekilde yüklendiğinden emin olmak için önbelleğe alınır.

Amazon Link WordPress Eklentileri

9. Amazon Oto Bağlantıları

Yerinde Amazon Otomatik Bağlantılar Eklentisi ile, artık manuel olarak ürün araması yapmanız ve bağlı kuruluş bağlantılarını yapıştırmanız gerekmeyecek.

Eklenti işi mükemmel bir şekilde yapıyor ve artık bu tekrarlayan görevlerle meşgul olmanıza gerek yok. Web sitenizde ürün bağlantılarını görüntülemek istediğiniz kategorileri seçmeniz yeterlidir ve gerisi eklenti tarafından yapılır.

Amazon Auto Links eklentisi, Amazon’daki ürün bağlantılarını web sitenizde otomatik olarak görüntüler. Bağlantılar, Amazon Associate ID‘nizle etiketlenir.

Eklenti, 10 Amazon Yerel Ayarını destekler ve hatta Javascript devre dışı tarayıcılarda çalışır.

Eklenti, Reklamları widget şeklinde eklemenize izin verir. Oluşturulan kısa kodu veya PHP kodunu bağlantıların göründüğü yere bile yerleştirebilirsiniz. Eklenti, belirli bir ürünü aramanıza bile izin verir.

Amazon Otomatik Bağlantıları WordPress Eklentileri

10. Bir Gönderideki Amazon Ürünü

Bir Gönderi Eklentisindeki Amazon Ürünü, Amazon Ürün ASIN’i kullanarak WordPress gönderilerinizden veya sayfalarınızdan herhangi birine hızlı bir şekilde biçimlendirilmiş Amazon Ürünleri veya Öğeleri eklemenizi sağlar.

Eklenti, eklemek istediğiniz incelemeler veya açıklamalarla birlikte herhangi bir Amazon Ürününü web sitenizde sergilemenizi sağlar.

Böylece web sitenizden Amazon özel ürünleriyle para kazanma fırsatı elde edersiniz. Sitenize yalnızca ihtiyaç duyduğunuz öğeleri ekleme özgürlüğüne sahip olursunuz. Eklenti, bir Kısa Kod kullanarak bir sayfaya veya gönderiye kadar öğe eklemenize izin verir.

Eklenti, Amazon Ürün Reklamcılığı API’sini kullanır. Eklentiyi kullanmak için, Amazon Ürün Reklamcılığı API anahtarlarıyla birlikte bir Amazon Satış Ortağı Hesabınız olmalıdır.

Amazon Affiliate Product WordPress Plugin

Amazon Affiliate Product WordPress Plugin

11. Amazon Associates Link Builder

Amazon Associates Link Builder Eklentisi, WordPress için resmi ücretsiz Amazon Associates Programı eklentisi olarak kabul edilmektedir.

Bu Amazon Eklentisini kullanarak , Amazon kataloğundaki ürünleri arayabilir ve gerçek zamanlı fiyat ve kullanılabilirlik bilgilerini öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil, çünkü bu WordPress Amazon Eklentisi, gönderilerinize Amazon.com’daki ürünlere bağlantılar oluşturmanıza izin veriyor.

Metin bağlantıları oluşturabilir ve özel reklam birimleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca, avantajınız için kullanabileceğiniz kullanıma hazır widget’lar da içerir.

Eklenti, Amazon Product Advertising API’ye gerçek zamanlı çağrılar yapar ve Amazon.com’un ürün kataloğundaki öğeler hakkında bilgi arar.

Ayrıca, bağlantı içeriğinin yükleme süresini azaltmak için dahili bir önbelleğe alma mekanizması içerir. Eklenti, her reklam birimi için siparişleri ve kazanç bilgilerini izlemenize olanak tanır.

Bu Amazon eklentisi beta biçimindedir. Ancak, ona düzenli olarak yeni özellikler eklenmektedir.

Amazon Affiliate WordPress Plugin

Amazon Affiliate Link Builder

12. WooZone

WooZone – Amazon Associates Bundle Pack şunları içerir:

  • WooZone – WooCommerce Amazon Ortakları
  • WooZone Bağlamsal – Amazon Reklam Eklentisi
  • ADF – WordPress için Amazon İndirim Bulucu
  • Krallık – Woocommerce Amazon Affiliates Teması

Paketi yüklemeniz, tüm eklentileri kurmanız ve Amazon ortak kimliğinizi doldurmanız gerekir.

90 günlük çerez özelliği, yalnızca reklamını yaptığınız ürünlerden değil, ziyaretçilerinizin satın aldığı tüm ürünlerden reklam ücreti almanıza olanak tanır.

WooZone Eklentisini kullanarak, ürünleri Amazon’dan WooCommerce Mağazanıza kolayca toplu olarak aktarabilirsiniz. Ultra hızlı içe aktarma sistemi, ürünleri bir saniyeden daha kısa sürede içe aktarmanıza olanak tanır.

Ayrıca WooZone Eklentisi, başlıklar, ürün özellikleri, fiyatlar, ürün açıklamaları ve ürün incelemeleri dahil olmak üzere tüm Amazon ürünleri için mevcut olan tüm verileri izler.

WooZone Amazon WordPress Eklentileri

Umarım gönderi size son derece yardımcı olur. İştirakler için En İyi 12 WordPress Amazon Eklentisini sunduk . WordPress siteniz için en uygun Amazon eklentisini bulmada başarılı olacağınıza kesinlikle inanıyoruz.

Bu Amazon Eklentileri gönderisini beğendiyseniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşın. Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Wordpress Uzmanı

Yorumlar

Yorum yapın


Desteğe İhtiyacınız Mı Var ?
Whatsapp Destek