BLOG

Wordpress virüs ve zararlı yazılım temizleme

WordPress Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Saldırısına Uğramış Site Temizleme

WordPress yöneticileri saldırıya uğramış web sitelerini belirlemesine ve düzeltmesine yıllarını ayırdı. Bu kılavuzu, WordPress sahiplerine bir WordPress hack’ini belirleme ve temizleme sürecinde yol göstermek için bir araya getirdik. Bu, her şeyi kapsayan bir kılavuz değildir, ancak bu klavuz virüs temizleme ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmanıza yardımcı olacaktır.

Devamı
wordpress web sitesi zararlı yazılımlar ve virüslerden temizlemenin yolları

WordPress Sitelerde Zararlı Yazılım ile Virüslerin Tespiti ve Temizlenmesi

WordPress tabanlı internet sitenizin, saldırıya uğradığından veya virüs barındırdığından şüpheleniyorsanız paniğe kapılmanızı gerektirecek herhangi bir durum yok. Şu an okuyacağınız bu makale, hacklenmiş, virüs veya zararlı yazılım barındıran internet sitelerinin nasıl temizlenebileceğini aktarmaktadır. İnternet Sitesinde Bir Problem Olduğuna Emin Misiniz? Kendinize sormanız gereken birinci soru budur: “Gerçekten de internet sitemde virüs veya sahte yazılım var […]

Devamı

virüs

genellikle yazılımlara zarar vermek ereğiyle yaratılan, disket değiş tokuşu yoluyla bilgisayarlara bulaşabilen, öteki yazılımları kendisinin çalıştırılabilir bir kopyasını da içerecek biçimde güncelleştiren, değiştiren, sistemin olağan dışı davranışlarına yol açan, yüklenen bilgilere vb. zarar veren yazılım.
A virus is a biological agent that reproduces inside the cells of living hosts. When infected by a virus, a host cell is forced to produce thousands of identical copies of the original virus at an extraordinary rate.

Desteğe İhtiyacınız Mı Var ?
Whatsapp Destek