BLOG

Amazon Affilate için En İyi 12 WordPress Eklentisi

Amazon Affiliate için En İyi 12 WordPress Eklentisi

Affiliate Marketing, internet Pazarlamasının temel bileşenlerinden biri haline geldi. Dünya çapındaki çevrimiçi pazarlamacılar arasında yaygın bir popülerlik kazanmıştır. Amazon affiliate ise bu pazarlamacılar içerisinde en yaygın olanı.

Devamı
Ücretsiz blog kurma klavuzu

Blog Nedir ve Neden Bir Blog Oluşturmalısınız?

Bir blogun ne olduğundan emin olmasanız bile, şüphesiz bir noktada bir blog ile karşılaşmışsınızdır. Belki de “sağlıklı yemek tarifleri” ni aradığınızda bir bloga rastladınız. Blog nedir ve blog oluşturma hakkında her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Devamı
wordpress blog yazarak para kazanmanın yedi yolu

WordPress Blogunuzdan Para Kazanmanın 7 Yolu

Bu yazıda, WordPress blogunuzdan para kazanmanın en iyi yedi yolunu öğreneceksiniz. Her birini artıları ve eksileri açısından açıklayacağız.

Devamı
Ücretsiz blog kurma klavuzu

Yeni Başlayanlar İçin Blog Oluşturma Kılavuzu

İnternette 600 milyondan fazla blog olduğunu ve web de sörf yapanların % 77’sinin düzenli olarak blog okuduğunu biliyor muydunuz? 1990’lardaki mütevazı başlangıcından bu yana bloglama patladı ve bugün pek çok insan günlük olmasa da sık sık bloglarla etkileşimde bulunuyor. Bir blog kurarak, ister para kazanmak, ister tariflerinizi paylaşmak, ister yaşam tarzınız hakkında konuşmak, ister ürün […]

Devamı
blog yazarak para kazanma yolları

Blog Yazarak Para Kazanmak için Gerekli 5 Strateji

İster bir hobi olarak kişisel bir blog yayınlıyor olun, ister şirketinizin web sitesinde resmi blogu yönetiyor olun, işinizden para kazanmak mümkündür.

Devamı

Para Kazanma

İnternetten para kazanmak deyince artık ilk akla gelen Wordpress oluyor.
Wordpress ile bir çok yoldan güvenli kazanç elde edebilirsiniz.
İster blog açın Adsense yada affilate ile reklam gelirlerinden kazanın, istersenizde e-ticaret yaparak kendi ürettiğiniz yada başkalarının ürünlerini satarak yüksek kazançlar elde edin.
Dropshipping ve Amazon üzerinden kazanç elde etme imkanı sunan Wordpress diğer yapılara göre daha az maliyetli ve kolay modifiye edilebilir özelliğe sahiptir.

Desteğe İhtiyacınız Mı Var ?
Whatsapp Destek